Lago di Garda (GAR192)

Itálie | 7denní zájezd - hotel*** s venkovním bazénem - polopenze
Lago di Garda
Zájezd je OBSAZEN

Termín zájezdu

09.09. - 15.09.2019

Neváhejte nás kontaktovat

Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném termínu nebo s upraveným programemOchutnejte s námi krásy cyklistiky v okolí subtropického jezera uprostřed hor

Lago di Garda je největší italské jezero ležící v nadmořské výšce pouhých 65 metrů nad mořem u úpatí dvoutisícových hor, jejichž údolími vedou příjemné silničky a cyklostezky podél menších, křišťálově čistých jezer a řek. Lago di Garda je v údolí, které je otevřené k jihu a tento faktor vytváří u jezera i v jeho okolí příznivé středomořské klima. Zde budeme jezdit podél vinic, jezer a řek; lanovkou vyjedeme i s kolem na vrchol Monte Baldo, odkud budeme sjíždět k jezeru s nádhernými panoramatickými výhledy. Náš autobus nám pomůže překonat další stoupání, aby naše dovolená u Lago di Garda byla nejen aktivní, ale také pohodová.

Program zájezdu

 • 1. a 2. den: K JEZERU GARDA (43 km). Ve večerních hodinách odjedeme přes Rakousko a Brennerský průsmyk do Itálie. Dopoledne vyrazíme na kole po cyklostezce podél řeky Adige, po trase zrušené železnice k jezeru Lago di Garda a dále přes starobylé Arco přímo do hotelu.
 • 3. den: MONTE BALDO (60 km). Po snídani přejedeme autobusem do Malcesine na břehu Gardy. Odtud nás (včetně kol) vynese mírně rotující panoramatická lanovka na Monte Baldo (1.750 m). Z vrcholu pojedeme na kole zvlněnou silničkou s nádhernými výhledy, kolem salaší přes Spiazzi zpět k jezeru do historického Torri del Bénaco. Pro vrchaře bude možnost výjezdu na Lumini (750 m).
 • 4. den: MONTE BONDONE (40-55 km). Autobusem přejedeme k jezeru Lago di Terlago / Lago Santo (740 m). Traverzovou starou vojenskou silničkou v masívu Monte Bondone sjedeme do údolí a budeme pokračovat kolem hradu Drena a podél horské řeky Sarca přes historické Arco do Dro. Trasu lze cestou zkrátit, dle možností účastníků.
 • 5. den: VALLE AMPOLA, LAGO LEDRO (45-68 km). Dnešní trasa nás povede údolím Valle d‘Ampola kolem stejnojmenného jezera (732 m) po cyklostezce k jezeru Ledro s možnou odbočkou k horské chatě s občerstvením (950 m). Od jezera Ledro sjedeme po staré silnici s tunely k jezeru do Rivy s dojezdem do hotelu.
 • 6. den: JEZERA RONCONE & IDRO (38 km). Nejprve dojedeme autobusem do Tione di Trento (565 m). Odtud vyrazíme na kole k jezeru di Roncone (800 m) a dále po klesající silničce k teplému Lago d’Idro, které patří k nejčistším jezerům severní Itálie (25 km z kopce). Krásná příroda Lago d’Idro nabídne koupání a čas na relaxaci.
 • 7. den: VALLE DEI LAGHI (20-35 km). Po snídani se vydáme na závěrečný cyklistický výlet údolím Valle dei Laghi biotopem Marocche k jezerům Cavedine a Toblino. Odpoledne po naložení kol odjedeme zpět do ČR, návrat v nočních hodinách.

Ubytování - Hotel Everest Arco, kategorie***

 • Klimatizované 2-3 lůžkové komfortní pokoje s příslušenstvím a mini ledničkou, v koupelně je vysoušeč vlasů.
 • Pokoje jsou zařízeny v pastelových barvách, jsou vybaveny TV, telefonem, minibarem a wi-fi zdarma. Výtah.
 • K hotelu patří venkovní bazén a fitness - využití v ceně zájezdu.
Lago di Garda

Stravování - polopenze

Polopenze v hotelové restauraci. Bohatý snídaňový bufet. Večeře v rámci tříchodového menu se salátovým bufetem a nápoji (1/4 l vína a 1/2 l vody).

Náročnost - 2 (varianty 2,5, e-bike 1-1,5)

V údolích je rovinatý terén, v okolí Lago di Garda kopcovitější, ale na kole snadno zvládnutelný profil. Povrch je dobře sjízdný na trekkingovém kole (asi 70% asfalt, 30% štěrk). Jezdí se po cyklostezkách a silničkách s minimálním provozem.

Nástupní místa:
Jablonec nad Nisou, Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Praha, Beroun, Plzeň

Cena zájezdu zahrnuje

 • doprava zájezdovým autobusem
 • přeprava kol ve speciálním cyklovleku Bikeliner®
 • 5x ubytování v hotelu*** s polopenzí
 • průvodce a informační materiály
 • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje

 • lanovka včetně kola na Monte Baldo (25 €)
 • turistická taxa
 • cestovní pojištění 


Termín zájezdu09.09. - 15.09.2019
Počet dní7 (6 dní programu)
SlužbyHOT / PP
Dětská cena
(0-15 let)
9 900 Kč
Základní cena12 900 Kč
Cena při objednání
do 31.03.2019
12 400 Kč

Slevy a příplatky: Příplatek za jednolůžkový pokoj 2600 Kč.

Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Zájezd již NELZE OBJEDNAT
Termín zájezduPočet dníSlužbyZákladní cenaCena při objednání
do 31.03.2019
Dětská cena
(0-15 let)
09.09. - 15.09.2019 7 (6 dní programu) HOT / PP 12 900 Kč 12 400 Kč 9 900 Kč

Slevy a příplatky: Příplatek za jednolůžkový pokoj 2600 Kč.

Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Zájezd již NELZE OBJEDNAT