Tyrolsko - Lechtalské Alpy (LECH191)

Rakousko | 6denní zájezd - hotel*** s polopenzí - bez nočních přejezdů
Zájezd již NELZE OBJEDNAT

Termín zájezdu

18.07. - 23.07.2019

Neváhejte nás kontaktovat

Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném termínu nebo s upraveným programemLech am Arlberg s kartou Lech Card - zpátky do ráje turistiky!

V exkluzívní destinaci Lech am Arlberg nás čeká volný, nebo organizovaný program, jak je komu po chuti. Vstupenkou k zážitkům bude turistická karta Lech Card, se kterou můžeme neomezeně a zdarma využívat širokou nabídku služeb včetně lanovek, dopravy a vyhřívaného přírodního lesního koupaliště. Nádherná okolní příroda, překrásné turistické trasy s perfektním značením; výlety mají jednodušší i náročnější varianty. Při návratech z túr si můžeme vyjet lanovkou na pivo nebo sklenku vína na Rüfikopf; dolní stanice lanovky se nachází 7 minut pěšky od hotelu. Perfektní rodinný hotel s perfektním stravováním. Vychutnejte si nezapomenutelné a uvolňující dny v hotelu Alt Hubertus v Lech am Arlberg.

Program zájezdu

 • 1. den: PŘÍJEZD DO LECHU. Ranní odjezd do Rakouska a příjezd přes Imst a sedlo Fernpass do Lechu (1.450 m). P ubytování následuje individuální program nebo výlet lanovkami Oberlech a Rüfikopf.
 • 2. den: JEZERO FORMARINSEE / KAMENNÉ MOŘE. Po snídani pojedeme místním turistickým autobusem k horskému jezeru Formarinsee (1.850 m), odkud podnikneme okružní pěší výlet přes Steinernes Meer, nebo se vydáme údolím údolím zpět směrem do Lechu s podporou místního autobusu.
 • 3. den: RÜFIKOPF / STUTGARTER HÜTTE / MONZABONALPE. Ráno vyjedeme lanovkou na Rüfikopf (2.360 m). Zde máme dvě možnosti túr s cílem v Zürsu: lehčí přes Monzabonalpe (1.979 m), nebo náročnější přes nádherně položenou Stuttgarter Hütte (2.310 m). Obě trasy se setkávají v Zürsu (1.700 m), odkud se vrátíme místním autobusem zpět. Odpoledne můžeme třeba relaxovat na lesním koupališti.
 • 4. den: STEFFISALPE / BÜRSTEGG /TANNEG. Autobusem pojedeme do warthu, odtud lanovkou Steffisalpe do výšky 1.850 m. Pěknou turistickou stezkou půjdeme na prastarou salaš Bürstegg (1.719 m) a kolem newnáročnou stezkou masívu Tannberg do Tannegu a Lechu. Možnost výstupu na Mohnenfluh (2.544 m). Výlet zakončíme jako každý den pohodou v Lechu.
 • 5. den: JEZERO SPÜLLERSEE & RAVENSBURGER HÜTTE. Dnes se necháme odvézt turistickým autobusem k jezeru Spüllersee (1.827 m). Na pěkné túře přes chatu Ravensburger Hütte (1.880 m) se vrátíme údolím zpět do Lechu. Je na nás, jak strávíme čas do večeře (Rüfikopf, pivo…).
 • 6. den: VOLNÝ DEN V LECHU / ODJEZD. Poslední den máme volný program. Lech, jeho okolí a možnosti trávení volného času už známe. Průvodce nám poradí další varianty kratších výletů. Odpoledne odjedeme do ČR, návrat v nočních hodinách.

Ubytování - hotel Alt-Hubertus***

 • Rodinný hotel se nachází ve fantastické horské scenérii. Pohostinnost a srdečnost se čtyřicetiletou tradicí, uvolněná a přátelská atmosféra.
 • Dvoulůžkové pokoje typu „Komfort“ v moderním venkovském stylu s oddělenou koupelnou a WC jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a terasou s výhledem na okolní svět hor. Pokoje jsou nově renovované.
 • Wellness: parní lázeň a sauna, teplá lavička, infračervená kabina. Saunový prostor je po renovaci.
Tyrolsko - Lechtalské Alpy

Stravování - polopenze

Naprosto skvělá polopenze (regionální a mezinárodní speciality) pod vedením majitele Markuse. Snídaňový bufet a večeře formou volitelného menu se salátovým bufetem. Jídla se podávají v jídelně ve venkovském stylu.

Náročnost - 2

Výlety nejsou exponované ani náročné, zvládne je každý rekreační turista včetně dětí. V Durmitoru budeme ubytováni v nadmořské výšce 1.400 m, která nám podstatně ulehčí výstupové trasy. Vždy lze zvolit lehčí varianty turistiky.

Nástupní místa:
Jablonec nad Nisou, Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou, Praha, Plzeň

Cena zájezdu zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 5x ubytování  s polopenzí
 • informační materiály
 • služby průvodce CK
 • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • turistická taxa 2,40 € na den
 • turistická karta Lech Card 36 € na celý pobyt


Termín zájezdu18.07. - 23.07.2019
Počet dní6 (5,5 dní programu)
SlužbyHOT / PP
Dětská cena
(0-15 let)
9 900 Kč
Základní cena12 400 Kč
Cena při objednání
do 31.03.2019
11 900 Kč

Slevy a příplatky: Příplatek za jednolůžkový pokoj 2600 Kč.

Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Termín zájezduPočet dníSlužbyZákladní cenaCena při objednání
do 31.03.2019
18.07. - 23.07.2019 6 (5,5 dní programu) HOT / PP 12 400 Kč 11 900 Kč

Slevy a příplatky: Příplatek za jednolůžkový pokoj 2600 Kč.

Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Zájezd již NELZE OBJEDNAT