Česko, Rakousko
PŘEDVÁNOČNÍ VINNÝ SKLEP S NÁVŠTĚVOU KITTENBERGEROVÝCH ZAHRAD A ADVENTNÍHO PROGRAMU V RETZU (VIN181)

2denní zájezd / pension / polopenzeAdventní trhy v Třeboni * Kouzelně vánočně osvětlené Kittenbergerovy zahrady * Slavnostní večeře při svíčkách ve stylovém vinném sklepu * Degustace mladých vín 2018 * Návštěva adventního programu v Retzu * Vycházka zimní přírodou z Čížova do Hardeggu na břehu Dyje | Penzion s večeří a snídaní

Program zájezdu

  • 1. den: Odjezd z Liberce z Rybníčku v 6:30, nástupní místa. První zastávkou bude Třeboň, kde navštívíme tradiční adventní trhy v historickém centru. Poté se přesuneme do Kittenbergerových zážitkových zahrad; kouzelná zákoutí zahrad se sochami, loučemi s ohněm a dalšími dekoracemi jsou v adventním čase nádherně nazdobeny a nasvíceny. Večer přijedeme do Vinařství U Smrčků v Novém Šaldorfu, po ubytování následuje slavnostní večeře při svíčkách o třech chodech a posezení při vínečku při reprodukované moravské lidové hudbě (0,7 litru vína na osobu je ceně zájezdu). Bude také připravena degustace mladých vín ve 300 let starém původním sklepu.
  • 2. den: Po snídani u vinaře bude ten pravý čas na příjemnou pětikilometrovou vycházku zimní přírodou z Čížova (památník železné opony) do rakouského Hardeggu na břehu Dyje (hrad a hraniční most). Pak již odjedeme do Retzu; zde navštívíme jedinečný adventní program „Drüber & Drunter, který se letos v Retzu koná právě o víkendu našeho zájezdu. V podvečer odjedeme domů, návrat kolem 22:30 hod.

Zvětšit mapu

Poskytované služby

sport

VE SKLÍPKU

ubytovani
Ubytování - pension
2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím v penzionu U Smrčků a v ubytování v bezprostřední blízkosti vinařství. Všechny pokoje jsou moderně a pohodlně zařízeny.

strava
Stravování - polopenze
Večeře - tříchodové slavnostní menu při svíčkách ve vinném sklepu. Servírované snídaně. Ostatní stravování individuálně.


doprava
Doprava - Autobus nebo minibus CK
Nástupní místa Jablonec nad Nisou - Liberec - Turnov - Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav - Praha.ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyCena při objednání
do 15.09.2018
Základní cenaZáloha
VIN18108.12. - 09.12. 20182 dníP/PP2300 Kč
2300 Kč
2300 Kč0 Kč
Objednat zájezd

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 300 Kč

Cena zájezdu zahrnuje

  • doprava zájezdovým autobusem nebo minibusem
  • ubytování
  • polopenzi
  • degustaci vína
  • 0,7 l vína ve sklepu
  • služby průvodce
  • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje


Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>