Holandsko
Holandsko na kole (NIZ181)

6denní zájezd - hotel 3* se snídaníJarní cykloturistika v čase kvetoucích tulipánů - návštěva parku Keukenhof - pobřežní duny

Na jaře, kdy všechno kvete, je zde nejkrásněji. Poznejte s námi Holandsko v době, kdy se zde na pár týdnů v roce otvírá největší květinový park v Evropě Keukenhof. Přestože je Holandsko hustě osídlené, můžete zde zažít klid a pohodu venkovských oblastí. Úžasná síť cyklostezek je lemována větrnými mlýny a kanály, které se často překonávají po otočných nebo zvedacích mostech Nezapomenutelným zážitkem bude cyklistická trasa písečnými dunami podél Severního moře.

Program zájezdu

1. den: Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Holandska.

2. den: Ranní příjezd do Lisse, individuální prohlídka světoznámého parku Keukenhof s miliony kvetoucích cibulovitých rostlin a tématicky zaměřenými zahradami. Odpoledne cyklistická trasa z Keukenhofu do hotelu (40 km).

3. den: Na kole malebným pobřežím Severního moře, krajinou úžasných písčitých dun, větrných mlýnů a poklidných přímořských letovisek (50-70 km).

4. den: Cyklistický výlet za větrnými mlýny u Kinderkijku (UNESCO), jejichž seskupení je jedinečné na světě a přes druhé největší nizozemské město Rotterdam do Delft (50-70 km).

5. den: Po snídani krátký cyklistický výlet kolem Delft (do 30 km), odpoledne odjezd do ČR.

6. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.


Zvětšit mapu

Poskytované služby

ubytováníUBYTOVÁNÍ
ubytovani
Ubytování - Hotel Campanile v Delft, kategorie 3*
Pokoje jsou prakticky a pohodlně zařízené a zahrnují klimatizaci, TV, stůl, telefon a koupelnu s vanou, sprchou a fénem. Káva a čaj, stejně jako wi-fi připojení k internetu, které je přístupné v celém objektu, jsou bezplatné.

strava
Stravování - snídaně / polopenze
Bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu. Ostatní stravování individuální nebo možnost zakoupení večeří (menu) v hotelové restauraci za příplatek cca 14 €.

sport
Náročnost 1
Rovinatý terén, převážně asfalt, místy zpevněné cesty, v dunách místy lesní písčitý povrch. Délky cyklistických výletů je možné zkrátit i prodloužit.

doprava
Doprava - Autobusem
Nástupní místa - Praha - Benátky n. J. - Mladá Boleslav - Turnov - Liberec - Jablonec n. N.. Jiná místa po individuální dohodě.
ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyZákladní cenaDětská cena
(0-15 let)
NIZ18104.05. - 08.05. 20186 dníHOT/S9900 Kč8500 Kč
Objednat zájezd

Za příplatek: jednolůžkový pokoj 2.600 Kč, večeře v hotelové restauraci (cca 14 €, platba na místě)
Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Cena zájezdu zahrnuje

  • dopravu moderním autobusem
  • přeprava kol ve skříňovém uzamykatelném cyklovleku Bikeliner®
  • 3x ubytování v hotelu 3* se snídaní
  • služby průvodce a informační materiály
  • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje

Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>