Německo, Rakousko
Karwendel a Isarská cyklostezka (ISA181)

5denní zájezd / hotel gasthof 3* / polopenzePohodová cyklistika nejen v údolích Alpského parku Karwendel

Tyrkysová řeka Isara pramení v Alpském parku Karwendel, v údolí Hinterautal. Naše výlety povedou nejen k prameni Isary, ale také tichými horskými údolími, podél teplého jezera Walchensee s plážemi a koupáním, po břehu perly Karwendelu - jezera Achensee, zelenými pastvinami se stády zvířat. V údolí Sonnental budeme projíždět malebnými vesnicemi, kde budeme vstřebávat klid venkovského života. Budeme obdivovat rustikální architekturu venkovských usedlostí s pestrými květinami na balkonech a hlavně krásu přírody, která nás bude provázet každým šlápnutím do pedálů. Tak zajímavý je tento kraj, jakoby stvořen pro pohodovou a atraktivní dovolenou na kole.

Program zájezdu (bez nočních přejezdů)

1. den: Ranní odjezd a přejezd do Rakouska, ubytování, odpolední výlet údolím Hinterautal k pramenům Isary a na tradiční salaš Kastenalm a zpět (30 km). Večeře.

2. den: Ze Scharnitz do širokého rozkvetlého údolí Wallgau se seníky, malebnou dolinou horního toku Isary krajem Isarwinkel a kolem přehrady Sylvenstein do Fleck (55 km).

3. den: Od perly Karwendelu - jezera Achensee - po trase Via Bavaria Tyrolensis k rakousko-německé hranici; poklidným a překrásným údolím Sonnental k jezeru Walchensee, koupání (43 - 70 km).

4. den: Z Karwendelu krajem pod Zugspitze, přes Garmisch Partenkirchen údolím řeky Loisach do Eschenlohe. Možnost zajímavého okruhu Murnauskými slatěmi (50  75 km).

5. den: Z hotelu cyklistický okruh pod Wettersteingebirge s výhledy na masívy Hochwanner (2.744 m) a Leutascher Dreitorspitze (2.682 m), průjezd údolím Ache (32 km). Odpoledne odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.


Zvětšit mapu

Poskytované služby

sportUBYTOVÁNÍ
ubytovani
Ubytování - Hotel
V rodinném 3* gasthofu v alpském stylu s tradiční tyrolskou atmosférou v Scharnitz. Pohodlné 2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím jsou útulně zařízeny a vybaveny ledničkou, TV a vysoušečem vlasů.

strava
Stravování
Výborná tyrolská polopenze sestává z bohatého snídaňového bufetu a večerního menu - polévka, salát, hlavní jídlo, dezert.

sport
Náročnost 2
Rovinatý až zvlněný profil. Kvalitní povrch cyklostezek je většinou asfaltový, místy štěrkový, ale vždy dobře sjízdný na běžném trekkingovém kole. Některé cyklotrasy vedou po vedlejších silnicích s minimálním provozem.

doprava
Doprava - Autobusem
Nástupní místa: Zlín - Uherské Hradiště. Jiná místa po dohodě.
ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyZákladní cenaDětská cena
(0-15 let)
ISA18119.08. - 23.08.20185 dníHOT/PP9900 Kč7500 Kč
ZÁJEZD OBSAZEN

Za příplatek: jednolůžkový pokoj 1.200 Kč

Cena zájezdu zahrnuje

  • doprava zájezdovým autobusem
  • přeprava kol ve skříňovém uzamykatelném cyklovleku Bikeliner®
  • 4x ubytování v gasthofu 3* s polopenzí
  • turistická taxa
  • služby průvodce a informační materiály
  • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje

Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>