Itálie
Sardinie - Smaragdové pobřeží (SAR181)

11denní zájezd (autobusem), 8denní zájezd (letecky) - hotel 3* s bazénem - polopenze formou bufetu s nápojiPobyt u moře s cyklistikou - souostroví La Maddalena

Zvláštní kouzlo má Sardinie, proslulá sedmiměsíčním létem. Poklidnou středomořskou atmosféru zde dokresluje všudypřítomná vůně macchie a chuť vynikajících sardinských vín. V severní části ostrova, která se jmenuje příznačně Smaragdové pobřeží, budeme jezdit na kole podél krásných pláží, útesů a tradičními vesnicemi a městečky. Užijeme si cykloturistiku po krásných silničkách na ostrovech Maddalena a Caprera. Objevíme pláže u Stintina nebo po staletí izolovaný ostrov Asinara. Bude dostatek času na relaxaci na nádherných plážích a koupání v průzračném moři, které zde má všechny odstíny modré a tyrkysové. Bydlet budeme v hotelu 3* na pobřeží, kde se necháme rozmazlovat polopenzí včetně vína a piva k večeři. Letní pohoda na konci září, kdy jsou ideální denní teploty pro cyklistiku, koupání a lenošení na plážích.


Program zájezdu

1.-2. den: Večerní odjezd z ČR, nástupní místa a noční přejezd do Itálie. Podle časové rezervy prohlídka etruské Luccy s historickým centrem bez automobilového provozu. Noční trajekt z Livorna na Sardinii (lůžka v kajutách za příplatek).

3. den: Varianta letecky: odlet z Prahy do Olbie, transfer do hotelu. Varianta autobusem: z přístavu přejezd do hotelu, podle možností hotelu ubytování. Relaxace na plážích nebo u hotelového bazénu, večeře.

4. den: Po snídani okružní cyklistický výlet Smaragdovým pobřežím do Porto Cervo, přes tradiční vesnici San Pantaleo pobřežní Cannigione do Palau, na trase i v cíli nádherné pláže (25-40-55 km).

5. den: Celodenní výlet na SV pobřeží do oblasti Porto Torres. Cyklistické výlety k úžasným plážím a azurovému moři u Stintina a k mysu Falcone s možností lodního výletu na liduprázdný ostrov Asinara - trasy přes Pozzo San Nicola (35 km po rovině) kolem nurágu Margone nebo náročnější vnitrozemím přes Palmadula (58 km).

6. den: Z Palau trajektem na ostrov La Maddalena. Cyklistický o kruh národním parkem na ostrově La Maddalena, po hrázi na ostrov Caprera, okružní trasa (středomořské piniové lesy), koupání na plážích (30 - 45 km).

7. den: Na kole ze Santa Teresa Gallura (malebné centrum, výhledy na bíle útesy korsického Bonifaccia) podél pobřeží Costa Paraiso k plážím Badesi (55-65-75 km).

8.-9. den: Volné dny u moře s koupáním na okolních plážích (například Baia Sardinia), nebo individuální cyklistika v okolí Arzacheny (30-45-70 km).

10. den: Letecká varianta: dopoledne transfer do Olbie na letiště, odpolední odlet do Prahy. Autobusová varianta: celodenní relaxace na plážích, večerní odjezd do přístavu, noční trajekt do Livorna (lůžka v kajutách za příplatek).

11. den: Ranní odjezd do ČR, příjezd v nočních hodinách.


Poznámka: Při letecké přepravě (individuální cesta bez průvodce CK, při check-in zástupce CK) absolvujete program zájezdu bez přejezdu autobusem z/do ČR. Kola a velká zavazadla Vám dopravíme na místo naším autobusem. Cesta letadlem je pouze s malým kabinovým zavazadlem. Kolo a přepravované zavazadlo je potřeba dopravit k odjezdu autobusu a vyzvednout je po dohodě po příjezdu autobusu.Zvětšit mapu

Poskytované služby

ubytováníUBYTOVÁNÍ
ubytovani
Ubytování - Hotel Cala Bitta, kategorie 3*
Hotel je situován u menší zátoky s písečnou pláží a kyvadlovou dopravou zdarma na nádherné pláže v oblasti Baia Sardinia. Prakticky zařízené 2lůžkové vzdušné klimatizované pokoje a zahradní bungalovy s příslušenstvím, TV a ledničkou. Bezplatný plážový servis na místní pláži a bazén.

strava
Stravování - polopenze / bufet
Snídaně formou bufetu. Večeře - teplý a studený bufet včetně neomezené konzumace vody, vína a piva. Restaurace připravuje pokrmy sardinské kuchyně.

sport
Náročnost 2
Mírně zvlněný profil. Výlety vedou po místních asfaltových silničkách, většinou s malým automobilovým provozem.

doprava
doprava
Doprava - Autobusem (SAR181-1)
Nástupní místa: Jablonec n. N. - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav - Praha - Plzeň. Jiná místa po dohodě.
Doprava - Letecky (SAR181-2)
Nástupní místa: Praha, letiště Václava Havla nebo Olbia Costa Smeralda airport.
ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyZákladní cenaDětská cena
(0-15 let)
SAR181-121.09. - 01.10.201811 dníHOT/PP17600 Kč13900 Kč
SAR181-223.09. - 30.09. 20188 dníHOT/PP25600 Kč21900 Kč
ZÁJEZD OBSAZEN

Za příplatek: jednolůžkový pokoj 2.900 Kč/os/pobyt.
Lůžko ve čtyřlůžkové kajutě na trajektu (tam i zpět) 1.000 Kč. Obsazení kajuty menším počtem ubytovaných na dotaz.
Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Cena zájezdu zahrnuje

  • doprava zájezdovým autobusem
    u letecké varianty zpáteční letenka Praha - Olbia - Praha (8.000 Kč)
  • přeprava kol ve skříňovém uzamykatelném cyklovleku Bikeliner®
  • 7x ubytování s polopenzí včetně nápojů
  • turistická taxa
  • průvodce, informační materiály
  • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje

Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>