Itálie
Sardinie - Smaragdové pobřeží (SAR182)

8denní zájezd - hotel 3* s bazénem - polopenze formou bufetu s nápojiPobytový zájezd k moři - výlety autobusem v ceně zájezdu

Zvláštní kouzlo má Sardinie, proslulá sedmiměsíčním létem. Poklidnou středomořskou atmosféru zde dokresluje všudypřítomná vůně macchie a chuť vynikajících sardinských vín. Moře zde má všechny odstíny modré a tyrkysové. V severní části ostrova, která se jmenuje příznačně Smaragdové pobřeží, budeme mít možnost objevit krásné pláže u Stintina nebo v letovisku Badesi, po staletí izolovaný ostrov Asinara, nebo městečko Santa Teresa Gallura, odkud je úchvatný výhled na bílé útesy korsického Bonifaccia. Nádherné bílé pláže jsou v letovisku Baia Sardinia, kam jezdí zdarma z hotelu kyvadlová doprava. Bydlet budeme v hotelu 3* na pobřeží, kde se necháme rozmazlovat polopenzí včetně vína a piva k večeři. Letní pohoda na konci září, kdy jsou ideální denní teploty koupání a lenošení na plážích.


Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Olbie, transfer do hotelu, ubytování. Relaxace na okolních plážích nebo u hotelového bazénu, večeře. Denně kyvadlová doprava zdarma od hotelu k plážím letoviska Baia Sardinia a zpět.

2-7. den: Snídaně, individuální volno s možností využití autobusových výletů, večeře v hotelu. Možnost výletů: na poloostrova Isuledda, k úžasným plážím a azurovému moři u Stintina/mysu Falcone s možností lodního výletu na liduprázdný ostrov Asinara, na ostrov La Maddalena do stejnojmenného městečka s přístavem a křivolakými uličkami nebo do Santa Teresy Gallura, jejíž šarm ozvláštní náš odpočinkový program na Sardinii.

8. den: Dopoledne transfer do Olbie na letiště, odpolední odlet do Prahy.


Poskytované služby

ubytování ubytování UBYTOVÁNÍ
ubytovani
Ubytování - Hotel Cala Bitta, kategorie 3*
Hotel je situován u menší zátoky s písečnou pláží a kyvadlovou dopravou zdarma na nádherné pláže v oblasti Baia Sardinia. Prakticky zařízené 2lůžkové vzdušné klimatizované pokoje a zahradní bungalovy s příslušenstvím, TV a ledničkou. Bezplatný plážový servis na místní pláži a bazén.
strava
Stravování - polopenze / bufet
Snídaně formou bufetu. Večeře - teplý a studený bufet včetně neomezené konzumace vody, vína a piva. Restaurace připravuje pokrmy sardinské kuchyně.

doprava
Doprava - Letecky
Nástupní místa - Praha, letiště Václava Havla

Zvětšit mapu
ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyZákladní cenaDětská cena
(0-15 let)
SAR18223.09. - 30.09.2018 8 dníHOT/PP18500 Kč14900 Kč
ZÁJEZD OBSAZEN

Za příplatek: jednolůžkový pokoj 2.900 Kč.
Dětská cena platí při ubytování se dvěma dospělými na pokoji.

Cena zájezdu zahrnuje

  • zpáteční letenka Praha - Olbia - Praha ve výši 8.000 Kč 
  • transfer letiště – hotel a zpět
  • 7x ubytování s polopenzí včetně nápojů
  • výlety dle programu
  • turistická taxa
  • zástupce CK v místě pobytu
  • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje

Zpět na seznam zájezdů >>