Rakousko, Německo
BĚŽKAŘSKÝ RÁJ KARWENDEL & SEEFELD (SKI189)

5denní zájezd / gasthof 3* / polopenzeNavštivte s námi nejlepší běžkařský region v Alpách. Alpský gasthof 3* s polopenzí v Scharnitz, „bráně“ do Karwendelu

Oblast mezi alpskými velikány pohoří Karwendel a Wettersteingebirge nabízí skvělé běžkařské možnosti pro pohodáře i sportovnější běžkaře, klasiky i bruslaře. V úžasné oblasti Wallgau - Krün a v údolí řeky Isar jsou překrásné běžecké stopy, které se dají různě kombinovat; jejich použití je zdarma. Také rozsáhlá náhorní plošina v oblasti Seefeldu v nadmořské výšce kolem 1.100 m nabízí perfektní podmínky pro běžecké lyžování v jedné z nejkrásnějších horských scenerií v Tyrolsku. Platí se sice denní poplatek za použití stop, ale zato je zde skvělá nabídka klasických i bruslařských tratí a regionální doprava autobusem a vlakem je k tomu zdarma. Alpský park Karwendel & Olympijský region Seefeld - to je pravý běžkařský ráj.

Program zájezdu

 • 1. den: Ranní odjezd z Liberce, nástupní místa. Příjezd do Scharnitz, ubytování, lehký okruh podél horního toku řeky Isar pod zasněženými vápencovými stěnami Karwendelu (3, 6, 8 km). Večeře.
 • 2. den: Panoramatická stezka kolem 3 jezer Geroldsee, Barmsee, Grubsee (10-20 km, 220 výškových metrů, min. 868 m, max. 980 m) - lesy a horské louky obklopené kulisou hor.
 • 3. den:Wallgau lehkými vzájemně propojenými běžeckými stopami Witter (4 km), Isarfeld (4 km), Hofgarten (4,5 km). Tyto tratě navazují na zvláštní atrakci Karwendelu - „Kanadskou stopu“ (13,5/27 km, 239 výškových metrů obousměrně, min. 788 m, max. 913 m), vedoucí jedinečnou a nedotčenou zimní přírodou údolí řeky Isar.
 • 4. den: Ze Scharnitz pěkným okruhem do Giessenbachu (7,5 km, stoupání 45 m), navazuje okruh Bodenalm (7 km, stoupání 87 m) a trasa Triendlsäge (3 km, stoupání 130 m), s možností dojezdu na běžkách až do olympijského Seefeldu.
 • 5. den: Po snídani běžkování v nádherné oblasti Möserer Höhe - po trase Möserer See (5 km, stoupání 145 m) a Lottensee (6,5 km, stoupání 140 m) v nadmořských výškách přes 1.300 m. Odpoledne odjezd do ČR.

Zvětšit mapu

Poskytované služby

sportubytovaní

UBYTOVÁNÍubytovani
Ubytování - Hotel Gasthof Risserhof, Scharnitz, kategorie 3*
V rodinném 3* gasthofu v alpském stylu s tradiční tyrolskou atmosférou přímo u běžkařských tras v Scharnitz. Pohodlné 2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím jsou útulně zařízeny a vybaveny ledničkou, TV a vysoušečem vlasů. Součástí vybavení je bowling, lyžárna a také přenosné sušáky na lyžařské boty.

strava
Stravování - polopenze
Výborná tyrolská polopenze sestává z bohatého snídaňového bufetu a večerního menu - polévka, salát, hlavní jídlo, dezert). Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí odjezdový den snídaní. Uvítací přípitek.


doprava
Doprava - autobusem
Autobus bude denně k dispozici dle programu. Regionální autobusy mezi obcemi Seefeld - Leutasch - Mösern / Buchen - Reith a Scharnitz) a vlakové spojení na trase Innsbruck - Seefeld - Scharnitz (a zpět) s pasem a běžkařským vybavením zdarma.
Nástupní místa - Jablonec nad Nisou - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav - Praha - Beroun - PlzeňObjednávkaTermínPočet dníSlužbyCena při objednání
do 10.12.2017
Základní cena
SKI18923.02. - 27.02. 20185 dníP / PP7650 Kč
7950 Kč
7950 Kč
Objednat zájezd

Sleva pro děti 4-9,9 let 2.200 Kč, 10-11,9 let 1.100 Kč při ubytování v pokoji se dvěma dospělými.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.200 Kč.

Cena zájezdu zahrnuje

 • doprava zájezdovým autobusem
 • ubytování v gasthofu 3*
 • polopenze
 • pobytová taxa
 • služby průvodce
 • pojištění CK proti úpadku

Orientační cena běžkařského pasu regionu Seefeld:

 • Vícedenní pas 15 €. Děti do 14,9 let zdarma.
  Pas opravňuje k bezplatnému využití místní dopravy.

Cena zájezdu nezahrnuje
Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>