Itálie
SKI SAFARI DOLOMITY (SKI183)

5denní zájezd / hotel 3* / polopenzeLyžařská střediska Kronplatz (Alta Badia & Sella Ronda) a Drei Zinnen Dolomiten (UNESCO) - Komfortní hotel 3* s vynikající jihotyrolskou polopenzí a saunovou relaxační oázou.

Tento lyžařský zájezd kombinuje možnost lyžování ve střediscích Drei Zinnen Dolomiten a Kronplatz s propojením do oblasti Alta Badia a na okruh Sella Ronda. 5 lyžařských areálů Helm, Rotwand, Stiergarten, Kreuzbergpass a Col d´la Tenda tvoří skvělé lyžařské středisko Drei Zinnen Dolomiten uprostřed světového dědictví UNESCO Dolomity. 100 km sjezdovek ve výšce 1.130 - 2.200 m (38 km modré, 43 km červené, 12 km černé) a 20 lanovek umožní perfektní lyžování s jistotou sněhu.

Kronplatz, známé a oblíbené jihotyrolské lyžařské středisko, nabízí 21 kabinových a 5 sedačkových lanovek a 116 km sjezdovek. Ke Kronplatzu jezdí každou půlhodinu zdarma skibus přímo z parkoviště našeho hotelu. Další skibusy Piculin pendlují každých 20 min. mezi středisky Kronplatz a Alta Badia s přímým nástupem na okruh Sella Ronda, se skipasem Dolomiti Superski jsou skibusy zdarma.

Novým vlakovým spojením se přiblížily obě lyžařská střediska Kronplatz a Drei Zinnen Dolomiten. V půlhodinových intervalech odjíždí lyžařský Pustertal Express z údolní stanice Ried/Kronplatz na novou stanici Vierschach přímo u lanovky Helm. S kartou hosta je použití dráhy Pustertal Express zdarma. Co více si přát k perfektní lyžařské dovolené!

Program zájezdu

 • 1. den: Ranní odjezd z Liberce, nástupní místa. Odpoledne příjezd do hotelu, ubytování, využití relaxačních prostor hotelu, večeře.
 • 2.-5. den: Lyžování v lyžařských střediscích Kronplatz, Drei Zinnen Dolomiten, případně Alta Badia a na okruhu Sella Ronda. Poslední den v podvečer odjezd do ČR.

Zvětšit mapu

Poskytované služby

sport

UBYTOVÁNÍ

ubytovani
Ubytování - hotel Sigmunderhof***, Sankt Sigmund
Komfortní rodinný hotel 3* s vynikající kuchyní. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a trezorem. V hotelu je stylová restaurace a denní kavárna. Využití relaxačních prostor (finská a bylinková sauna, parní lázeň a infračervená kabina, čajovna, vodní lůžka atd.) v ceně zájezdu. K dispozici je lyžárna a výtah.

strava
Stravování - polopenze
Typická jihotyrolsko - italská kuchyně s volitelným menu (snídaně - bufet, večeře - předkrm, polévka, hlavní chod, dezert, salátový bufet). Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí odjezdový den snídaní.


doprava
Doprava - Autobusem
Autobusem či minibusem CK. Podle potřeby bude bus vyjíždět na železniční stanici dráhy Pustertal Express.
Nástupní místa - Jablonec nad Nisou - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav - Praha - Beroun - Plzeň


Mapky lyžařských terénů

ubytovani ubytovani ubytovani ubytovani
ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyCena při objednání
do 10.12.2017
Základní cena
SKI18310.03. – 14.03. 20185 dníHOT/PP7950 Kč
8350 Kč
8350 Kč
Objednat zájezd

Sleva pro děti 5-9,9 let 2.500 Kč, 10-14,9 let 1.500 Kč při ubytování v pokoji se dvěma dospělými.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.200 Kč

Cena zájezdu zahrnuje

 • doprava zájezdovým autobusem
 • ubytování v hotelu
 • polopenze
 • pobytová taxa
 • služby zástupce CK
 • pojištění CK proti úpadku

Orientační ceny skipasů

 • 4 denní skipas Dolomiti Superski 214/193 €.
  Platí pro všechna střediska uvedená v programu zájezdu.
 • 4 denní skipas Kronplatz 199/179 €, platí pouze pro Kronplatz

Cena zájezdu nezahrnuje


Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>