Itálie
SKIRAMA DOLOMITI BRENTA ADAMELLO (SKI187)

8denní zájezd / hotel 3*superior / polopenze / 6denní skipas v ceněLyžařská střediska Madonna di Campiglio-Pinzolo, Marilleva-Folgarida, Tonale a Pejo, 8-denní zájezd - hotel 3*superior s polopenzí, doprava, 6-denní skipas SUPERSKIRAMA komplet v ceně

Rozsáhlý lyžařský areál s nejmodernějšími lanovkami a vleky a nekonečnými sjezdovkami v délce 259  m v pohoří Dolomity Brenta, na svazích ledovců Presena a Tonale v lokalitě Adamello, na svazích vrcholů pohoří Ortles-Cevedale a v chráněné oblasti Val di Pejo - to vše je Skirama Dolomiti! Passo Tonale je otevřený, panoramatický přírodní amfiteátr, který z 1.884 m. v úpatí stoupá do nadmořské výšky 3.100 m. na ledovec Presena (62 km tratí, z toho modrá 11, červená 41, černá 10). Světoznámá Madonna di Campiglio se střediskem Pinzolo - to jsou lyžařské pojmy Cinque Laghi, Pradalago, Grosté nebo Spinale. Středisko (85 km tratí, z toho modrá 35, červená 38, černá 12) je propojeno moderními vleky a lanovkami: např. Campiglio-Pinzolo Express vás po 20 min. jízdy s překrásnými panoramaty Dolomit doveze na Doss del Sabion, hory nad Pinzolem. Areál Marilleva-Folgarida na severním svahu údolí Val di Sole je propojen se světoznámou Madonnou di Campiglio. Nalezneme zde tratě jak pro méně náročné, tak i černé sjezdovky uspokojivší i ty nejzdatnější lyžaře. Celková délka tratí je 57 km (modrá 21, červená 28, černá 8). Ski areál Pejo na úbočí Ortles Cevedale v NP Stelvio s panoramatickou a slunečnou polohou má svá lákadla: moderní lanovkou Pejo 3000 se dostanete do výšky 3.000 m a je zde skvělá vysokohorská červená sjezdovka s převýšením 1.000 m. Středisko nabízí 18 km sjezdovek (modrá 5, červená 10, černá 3).

Program zájezdu

 • 1. den: Časný ranní odjezd z Liberce a průjezd nástupními místy. Navečer příjezd do hotelu, ubytování, večeře.
 • 2.-6. den: Lyžování ve střediscích Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva-Folgarid, Passo Tonale a Pejo s použitím skipasu SUPERSKIRAMA, platícího pro všechny oblasti areálu Dolomiti Brenta Adamello. Skibusy mezi jednotlivými středisky jsou zdarma. V určené dny bude autobus CK jezdit do středisek Tonale a Pejo.
 • 7. den: Celodenní lyžování, večerní odjezd do ČR.
 • 8. den: Návrat v ranních hodinách.

Zvětšit mapu

Poskytované služby

sportsport

UBYTOVÁNÍ

ubytovani
Ubytování – hotel Garden Marilleva 900, kategorie 3*superior
Komfortní hotel v údolí Val di Sole, tiché místo, pár minut pěšky od výtahu do lyžařského areálu Marilleva-Folgarida, propojeného s Madonnou. Prostorné, světlé a pohodlné 2-3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou (cca 28 m2). Z balkonu je výhled na okolní lesy. K vybavení pokojů patří také LCD TV, fén, telefon a trezor. Wellnes - sauna a parní lázeň zdarma, vířivka za příplatek.

strava
Stravování - polopenze
Snídaně - mezinárodní bufet. Večeře - menu výběr ze 4 předkrmů, 4 hlavních jídel a 4 dezertů včetně salátového bufetu. Po večeřích ochutnávka sýrů.


doprava
Doprava - autobusem
Autobus bude v určené dny dojíždět z ubytování do lyžařských center Tonale a Pejo.
Nástupní místa - Jablonec nad Nisou - Liberec - Turnov - Mladá Boleslav - Praha - Beroun - PlzeňMapky lyžařských terénů

ubytovani ubytovani ubytovani ubytovani ubytovani ubytovani
ObjednávkaTermínPočet dníSlužbyCena při objednání
do 10.12.2017
Základní cena
SKI18724.03. – 31.03. 20188 dníHOT/PP17900 Kč
18700 Kč
18700 Kč
Objednat zájezd

Děti narozené po 30. 11. 2009 v pokoji se 2 dospělými ZDARMA.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 3.900 Kč. Možnost slev pro starší děti - na dotaz.

Cena zájezdu zahrnuje

 • doprava zájezdovým autobusem
 • ubytování v hotelu
 • polopenze
 • pobytová taxa
 • skipas SUPERSKIRAMA
 • služby zástupce CK
 • pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje
Pro menší skupiny naplánujeme zájezd na míru i v jiném
termínu nebo s upraveným programem
Zpět na seznam zájezdů >>